Taranigeh water project

      Geen reacties op Taranigeh water project

We hebben het al vaker geschreven: water vormt de basis van al het leven; zonder water kan geen mens, dier of plant overleven. Het bepaalt rechtstreeks de voedselzekerheid, veiligheid, leefbaarheid en het voortbestaan van gemeenschappen. Als stichting die zich richt op de allerarmsten in de noordwestelijke provincie van Kameroen, beseffen wij als geen ander hoe essentieel water is. Bifae Farming werkt mee aan een nieuw toekomstperspectief voor de lokale bevolking, waarbij water een centrale rol speelt in al onze projecten.

Zo ondersteunden we de bewoners van het dorp Taranigeh bij het aanleggen van waterleidingen, het onderhouden van wateropvangsystemen en het beschermen van deze bronnen tegen vervuiling. Hiervoor plaatsten we hekken, plantten we hagen en duurzame bomen rondom de opvanglocaties, zodat dieren er niet bij kunnen.

Door beperkte financiële middelen kon het project echter niet volledig worden afgerond. Bovendien dwong de politieke situatie ons – in overleg met onze lokale vrijwilligers – om de uitvoering van het project tijdelijk stop te zetten.